Kochane dzieci!
Bardzo się cieszę, że mogę otrzymywać od was tyle listów. Szkoda tylko, że zwykle piszecie do mnie w sprawie prezentów. Jak wiecie mieszkam w dalekiej Laponii na kole podbiegunowym. Przez cały rok moje elfy ciężko pracują żeby wszystkie dzieci na całym świecie mogły w święta Bożego Narodzenia otrzymać jakiś podarek. Jednak, kiedy siadam sobie wieczorem w moim ulubionym fotelu przed kominkiem i piję gorące kakao chciałbym poczytać listy od was, w których opowiadacie nie tylko o tym co chcecie dostać: grę, komputer, drogą lalkę, samochód czy kucyka, ale i takie w których prosicie o jakąś miła niespodziankę lub też dziękujecie za zeszłoroczne prezenty. Więc piszcie do mnie kochane dzieci!
A jak to zrobić? Bardzo łatwo! Kliknijcie w "Wyślij list do św. Mikołaja". Na ekranie pojawi się formularz, który musicie napisać swój adres mailowy, żebym miał gdzie wam odpowiedzieć. PóĽniej napiszcie mail jednego z rodziców, żebym mógł w razie potrzeby sprawdzić czy w tym roku byłyście grzeczne. Następnie wpisujecie tekst listu do mnie. Gdy już skończycie zaznaczcie czy jesteście chłopcem czy dziewczynką oraz napiszcie swoje imię i nazwisko. W razie, czego poproście o pomoc rodziców. Na pewno z chęcią wam pomogą.
Kiedy już wyślecie do mnie list to czekajcie cierpliwie na moją odpowiedĽ. Musicie pamiętać, że na świecie jest bardzo wiele dzieci a ja tylko jeden.
Teraz już musze kończyć, ponieważ trzeba nakarmić renifery. A potem muszę jeszcze zajrzeć do moich elfów.
Pozdrawiam was wszystkich.
BądĽcie grzeczne, słuchajcie rodziców i wyczekujcie mnie w Wigilię!
Święty Mikołaj